Bahar Mahallesi Ulubatlı Hasan Bulvarı Falkon İş Merkezi No:61/D
info@bursaaritmiosgb.com
+90 224 443 44 85
Yönetim Kurulu Başkanından
1060 defa okundu
30 Eylül 2016 Cuma - 16:00
A1
A2
A3
A4
Yönetim Kurulu Başkanından

ARİTMİ SAĞLIK GRUBU kuruluşları kaliteli hizm...

ARİTMİ SAĞLIK GRUBU kuruluşları kaliteli hizmet anlayışı, hasta ve çalışan memnuniyeti hedefi ile birimlerimizde ileri teknoloji tasarlanarak kurulmuş özel merkezlerdir.Sağlıklı yaşamı mutlu bir yaşamla özdeşleştiren ARİTMİ SAĞLIK GRUBU kuruluşları çağın gerektirdiği ileri teknolojiyi ve hizmet standartlarını kullanarak kendi alanında yetişmiş uzman hekimleri ve deneyimli personeli, bilgi birikimi ve akılcı kullanımı ile sizlerin ve hastaların ihtiyaç duyabileceği her türlü hizmeti sınır tanımaksızın güvenilir bir şekilde vermeye çalışmaktadır.

    Amacımız; insan sağlığı ve hasta memnuniyetinin öncelikli olduğu ARİTMİ SAĞLIK GRUBU 'nda bireylerin doğuştan kazanılmış hakkını en iyi sağlık hizmeti ile bütünleştirerek, bireylerin sağlık düzeylerini en üst seviyeye çıkarmaktadır.

    Bunu yaparken de özel hastane standartlarından taviz vermeden hastalarımızın ekonomik  durumlarına uygun insaflı bir hizmet anlayışı benimsemekteyim
 
Sağlığınızın size vereceği mutluluğa deneyimli eller ve sevgi dolu yüreklerle katkıda bulunmaktan gurur duyacağız…
 

 

Op.Dr.Nuri DAŞTAN
ARİTMİ SAĞLIK GRUBU
YÖNETİM KURULU BAŞKANI
Etiketler : Uz.Dr.Nuri Daştan

uyariUyarı: Sitemizde yer alan yazı, haber, makale, video, yorum ve tüm tıbbi bilgiler sadece genel bilgilendirme amaçlıdır. Bu bilgiler zamanla geçerliliğini kaybedebilir. Sitede yer alan bu bilgiler hiçbir zaman doktor muayenesinin yerini alamaz, doktor muayenesi ve tedavisi yerine kullanılamaz, kişisel teşhis ve tedavi yönteminin seçimi için değerlendirilemez. Sağlığınızla ilgili durumlarda lütfen uzman bir doktora danışınız. Sitemiz, uzman bir doktora danışılmadan yapılan herhangi bir uygulamadan doğabilecek zarardan sorumlu tutulamaz. Sitemizi ziyaret eden, yorum yapan ve doktorlara soru gönderen kişiler, bu uyarıları kabul etmiş sayılacaktır.

hemen-paylas sayfayı-yazdir