Bahar Mahallesi Ulubatlı Hasan Bulvarı Falkon İş Merkezi No:61/D
info@bursaaritmiosgb.com
+90 224 443 44 85
Kullanıcı Üyelik Formu
T.C. Kimlik Numarası :
Ad :
Soyad :
Kullanıcı Adı :
Şifre :
Şifre Tekrar :
Doğum Tarihi :
Cinsiyet :
İl :
İlçe :
Mahhalle :
Adres :
Telefon :
E-posta Adresi :
Güvenlik Kodu : refresh
guvenlik
Kullanıcı Sözleşmesi
1. Aile hekimleri tarafından site üzerinde yapılması istenilen talepler toplanarak her ay sonu değerlendirilir, diğer Aile hekimleri ve Aile Sağlığı Merkezleri için de yararlı olacağına karar verilirse yazılım ekibi tarafından gerekli değişiklikler yapılır, kişiye özel değişikler yapılmaz. Yapılan değişiklikler Portal üzerinden ve/veya e-mail yoluyla üyelerle paylaşılır. Yapılması istenilen değişiklerin yapılma kararı asmmiz.com yönetimine aittir. Yapılması yönünde zorlanamaz.

2. asmmiz.com yönetimi, üyelik talebi sonrasıaile sağlığı merkezinin üyeliğini onaylamak veya reddetmekte, onay sonrası gerekirse iptal etmekte serbesttir.

3. Tüm üyeler Ticaret ve İnternet yasalarındaki ilgili maddelere göre kendilerine ayrılan bölümleri kullanacaklardır. Yasalara aykırı veya genel toplum kurallarına ve ahlak kurallarına aykırı kullanımlar tamamen üyenin sorumluluğundadır. Bu tip uygulamalarda asmmiz.com uygun olmayan içerikleri derhal bilgi vermeden kaldırma hakkına sahiptir.

4. asmmiz.com sitesi bir paylaşım portalıdır. Burada sergilenen tüm ilan ve yazıların paylaşılmasından ve kopyalanmasından doğacak her türlü zarardan üyeler sorumludur. asmmiz.com sorumlu değildir.

5. asmmiz.com veri tabanına yapılabilecek saldırılar sonucu üyelik bilgilerinin kötü amaçlı kişilerin eline geçmesi ve bunların kötü niyetli kullanılması halinde doğabilecek sonuçlardan dolayı sorumluluk kabul etmez.

6. asmmiz.comaile hekimlerinin paylaşım yapacağı ve bu paylaşımların internet ortamındaki herkesin yararlanabileceği bir hizmet sunmaktadır. Gerek hizmetin arzı ve gerekse iletişim enstrümanları ve üyelerin girdileri yönünden asmmiz.com'a hiçbir sorumluluk yüklenemez.

7. asmmiz.comyönetimi, üyelerin(Aile Sağlığı Merkezi üyeler ve portal kullanıcısı üyeler)onayı olmadan Portal bünyesinde, üyelere yönelik her türlü reklam ve promosyon faaliyetlerinde bulunabilir, asmmiz.com bünyesinde bulunan üye bilgilerini kullanarak bu faaliyetlerin gerçekleştirilmesini destekleyebilir ya da bu faaliyetleri bizzat yürütebilir fakat üye bilgileri üçüncü kişilerle paylaşmaz.

8. asmmiz.com'da yer alan her türlü bilginin kullanımından doğabilecek maddi ve manevi zararlardan asmmiz.com sorumlu tutulamaz. Üye, bu bilgiyi kullanmakla bunu peşinen kabul eder.

9. Üyeler, asmmiz.com bünyesinde ideolojik, dini, siyasi konularda propaganda yapamaz.

10. Üye, asmmiz.com'un sunmuş olduğu hizmetleri, özlük haklarına saldırıda bulunacak kişilere, kurumlara veya asmmiz.com'a hakaret içerecek şekilde kullanamaz. Ayrıca, Ticaret Kanunu'nda ve sair kanunlarda bildirilen haksız rekabet düzenlemelerine aykırı eylemler doğrultusunda kullanamaz.

11. asmmiz.com'da yayınlanan dokümanların sorumluluğu sadece dokümanı yazan üyeye aittir.asmmiz.com üyelerin eklediği yazı ve kodlardan SORUMLU TUTULAMAZ. Üyenin yolladığı başkasına ait dokümanı kendisinin gibi göstermesi durumunda; bütün sorumluluk üyenindir.Üye tarafından site veritabanına eklenen yazılı metnin, üye tarafından hazırlandığını varsayar ve üyenin yazdığı yazıdan dolayı çıkabilecek hiçbir olaydan sorumluluk kabul etmez. Yazılı, internet, görsel basında yer alan veya ajans tarafından servis edilmiş haberlerin izinsiz sitede yayımlanması ve telif haklarının ihlal edilmesi durumunda hakları ihlal edilen kurum tarafından talep edilmesi halinde yazı derhal kaldırılır, telif hakları ihlalinden dolayı dava açılması durumunda sorumluluk yazıyı yayımlayan Aile Sağlığı Merkezi’ne aittir.

12. Başka bir kaynaktan izinsiz alınarak kopya yazı eklenmesi ve kopya işleminin yazının gerçek sahibi tarafından farkedilmesi durumunda, kopya yazı ekleyen üyenin kişisel bilgileri, yazı ekleme anındaki IP bilgileri, yasal işlemler için, ilgili mercilerden gelen yasal izin doğrultusunda iletilir.

13. İsim hakkı ve marka haklarına tecavüz şeklinde kullanım yapılamaz. Uygulaması ne şekilde olursa olsun haksız rekabet doğuracak kullanım yapılamaz.asmmiz.com tarafından üye yapılan Aile Sağlığı Merkeziüyelik aktivasyon bildirimine, 15 gün içinde itiraz edilmezse üyelikleri geçerli olacaktır.

14. asmmiz.com sistemin bakım ve onarım çalışması nedeni ile geçici bir süre askıya alabilir veya tamamen durdurabilir. Sistemin geçici bir süre askıya alınmasından dolayı oluşabilecek problemlerden asmmiz.com sorumlu tutulamaz.

15. asmmiz.com’a gönderilen dokümanın yayınlanıp yayınlanmaması konusunda tek yetkili asmmiz.com’dur.

16. asmmiz.com fikir ve sanat ürünleri telif hakkına saygı duyar.

17. Kullanıcı adı ve şifre bilgilerinin kaybolması veya eldeğiştirmesi yoluyla oluşabilecek problemlerden asmmiz.com sorumlu değildir.

18. Bu sözleşme ile verilen hizmetlerin her türlü şekli asmmiz.com'a aittir. Dilediği zaman dilediği değişikliği yapabilir.

19. Üyelerin kendi aralarında yapacakları alışveriş ve anlaşmalardan dolayı çıkabilecek anlaşmazlıklardan asmmiz.com sorumlututulamaz.

20. Üyeler, kurumlarına ait; doktorlar, adres, iletişim ve diğer bilgileri güncellemekle yükümlüdür. Bu bilgilerdeki yanlışlıklardan ve bu yanlış bilgilerden dolayı oluşabilecek zararlardan asmmiz.com sorumlu değildir.

21. Üye, asmmiz.com'a kaydını tamamlayarak yukarıda bahsi geçen kuralların hepsini peşinen kabul eder ve bu kurallara uymak zorundadır.
KULLANICI SÖZLEŞMESİNİ KABUL EDİYORUM - ÜYELİĞİMİ BİLDİR