Bahar Mahallesi Ulubatlı Hasan Bulvarı Falkon İş Merkezi No:61/D
info@bursaaritmiosgb.com
+90 224 443 44 85
Özel Aritmi İnegöl Hastanesi
5300 defa okundu
02 Eylül 2016 Cuma - 22:30
A1
A2
A3
A4
Özel Aritmi İnegöl Hastanesi

Özel Aritmi İnegöl Hastanesi

 "Özel Aritmi İnegöl Hastanesi olarak tıbbi hizmetlerdeki İSO BELGELİ KALİTEMİZ, nitelikli ekibimiz, GÜÇLÜ altyapımız ve öncü uygulamalarımızla referans gösterilen sağlık kurumlarından biri olma hedefimize, her geçen gün bir adım daha yaklaşıyoruz."

  Hastanemiz İnegöl’ün merkezinde toplam 5,000 metrekare kullanım alanı 5 katlı binası, 53 yatak kapasitesi ile hizmet sunmaktadır. Misyonumuz,en gelişmiş teşhis ve tedavi yöntemlerini kullanarak hastalarımıza yüksek kaliteli ve güvenilir sağlık hizmeti sunmaktır.

   Özel Medi-ce İnegöl Hastanesi olarak; Kadın Hastalıkları ve Doğum, Kulak-Burun-Boğaz, Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları, Nöroloji, Üroloji, Ortopedi ve Travmatoloji, Genel Cerrahi, Beyin Cerrahi, Göz Hastalıkları, İç hastalıkları, Beslenme ve Diyet, Fizik tedavi ve Rehabilitasyon ,Göğüs Hastalıkları , Acil Servis  , Radyoloji olmak üzere 15 branşta hizmet vermekteyiz.

  Ayrıca hastanemiz ; Radyoloji Bölümü, Açık MR, Tomografi, Röntgen ,EEG ve EMG Odaları, en son teknoloji ile donatılmış Yoğun Bakım Ünitesi , yenidoğan bebekler ile ilgili her türlü hastalığın teşhis ve tedavisinin yapılabileceği Yeni Doğan Yoğun Bakım Ünitesi, Doğum servisi , Tam Donanımlı Ameliyathanesi, Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Ünitesi,24 saat hizmete açık olan Acil Servis Ünitesi ile bir dünya hastanesidir.

  İlçemiz için büyük bir adım olarak değerlendirdiğimiz hastanemizin sağlık standardını yükselttiği bir gerçektir.Biz bu yükselişi devam ettirmek adına siz değerli halkımız için gayretle çalışıyoruz.

Etiketler : Aritmi İnegöl

uyariUyarı: Sitemizde yer alan yazı, haber, makale, video, yorum ve tüm tıbbi bilgiler sadece genel bilgilendirme amaçlıdır. Bu bilgiler zamanla geçerliliğini kaybedebilir. Sitede yer alan bu bilgiler hiçbir zaman doktor muayenesinin yerini alamaz, doktor muayenesi ve tedavisi yerine kullanılamaz, kişisel teşhis ve tedavi yönteminin seçimi için değerlendirilemez. Sağlığınızla ilgili durumlarda lütfen uzman bir doktora danışınız. Sitemiz, uzman bir doktora danışılmadan yapılan herhangi bir uygulamadan doğabilecek zarardan sorumlu tutulamaz. Sitemizi ziyaret eden, yorum yapan ve doktorlara soru gönderen kişiler, bu uyarıları kabul etmiş sayılacaktır.

hemen-paylas sayfayı-yazdir