Bahar Mahallesi Ulubatlı Hasan Bulvarı Falkon İş Merkezi No:61/D
info@bursaaritmiosgb.com
+90 224 443 44 85
İsg Çalışmalarımıza Çalışanların da Katılımını Sağlıyoruz
1950 defa okundu
26 Eylül 2016 Pazartesi - 08:50
A1
A2
A3
A4
İsg Çalışmalarımıza Çalışanların da Katılımını Sağlıyoruz

İSG ÇALIŞMALARIMIZ

 

Kayapa Sanayi faaliyet gösteren ÜKS ÜÇLER KELEPÇE ve YEDEK PARÇA SAN. ve TİC. LTD. ŞTİ.’DE, Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığının projesi olan elmeri yöntemini başarıyla uygulamaktayız. Elmeri yöntemiyle, fabrika içerisindeki bölümler, birbirlerinin İSG performanslarını aylık olarak denetlemekte ve İSG çalışmalarına katılmaktadırlar. Aylık olarak yapılan denetimler sonucunda birinci olan bölüme İSG lider bölümü flaması verilmekte ve kazanan bölüm çalışanları ödüllendirilmektedir. Elmeri yöntemiyle, işletmenin genel İSG performansı da izlenebilmektedir.
Aktif katılımlarından dolayı tüm ÜKS ÜÇLER KELEPÇE ve YEDEK PARÇA SAN. ve TİC. LTD. ŞTİ çalışanlarına ve elmeri ekiplerinde görev alan çalışanlara teşekkürlerimizi sunarız.  Başta MUSTAFA BAŞKAYA ve MUSTAFA KONUK olmak üzere Temmuz ayı denetlemesi sonucu iş güvenliğinde lider bölüm olan kalıphane çalışanlarını tebrik ederiz.
Ayrıca bizlere verdikleri destekten ve sundukları çalışma ortamından dolayı ÜKS ÜÇLER KELEPÇE ve YEDEK PARÇA SAN. ve TİC. LTD. ŞTİ yöneticilerine saygılarımızı sunarız.
                                                                                                    İşyeri Hekimi ALPER SEROL
                                                                                                    İSG Uzmanı ERHAN TURAN

Etiketler : İSG ÇALIŞMALARIMIZA ÇALIŞANLARIN DA KATILMALARINI SAĞLIYORUZ

uyariUyarı: Sitemizde yer alan yazı, haber, makale, video, yorum ve tüm tıbbi bilgiler sadece genel bilgilendirme amaçlıdır. Bu bilgiler zamanla geçerliliğini kaybedebilir. Sitede yer alan bu bilgiler hiçbir zaman doktor muayenesinin yerini alamaz, doktor muayenesi ve tedavisi yerine kullanılamaz, kişisel teşhis ve tedavi yönteminin seçimi için değerlendirilemez. Sağlığınızla ilgili durumlarda lütfen uzman bir doktora danışınız. Sitemiz, uzman bir doktora danışılmadan yapılan herhangi bir uygulamadan doğabilecek zarardan sorumlu tutulamaz. Sitemizi ziyaret eden, yorum yapan ve doktorlara soru gönderen kişiler, bu uyarıları kabul etmiş sayılacaktır.

hemen-paylas sayfayı-yazdir