Bahar Mahallesi Ulubatlı Hasan Bulvarı Falkon İş Merkezi No:61/D
info@bursaaritmiosgb.com
+90 224 443 44 85
İş Güvenliğinde Örnek Çalışan
3589 defa okundu
01 Eylül 2016 Perşembe - 10:50
A1
A2
A3
A4
İş Güvenliğinde Örnek Çalışan

İşletmelerde, beyaz yaka personellerin İSG çalışmalarına katılmaları, üretim alanı ...

İşletmelerde, beyaz yaka personellerin İSG çalışmalarına katılmaları, üretim alanı içerisindeyken kişisel koruyucu donanımlarını kullanmaları ve güvenli davranışlar sergilemeleri, mavi yakaların güvenli çalışmaları ve İSG çalışmalara katılımları açısından önem teşkil eder. İşletmelerde üretim çalışanları özellikle kişisel koruyucu donanımlarını kullanmadıkları için uyarıldıklarında, kişisel koruyucu donanımlarını kullanmayan beyaz yaka personeli örnek olarak gösterir ve kendi olumsuz davranışının üzerini kapatmaya çalışır. PRESİMSAN HİDROLİK MAKİNA KALIP YEDEK PARÇA SA. Ve TİC. A.Ş.’da her ay ‘ İŞ GÜVENLİĞİNDE AYIN ÖRNEK BEYAZ YAKA PERSONELİ’ seçilip ödüllendirilmektedir. Bu uygulama diğer beyaz yaka personeli teşvik eder ve PRESİMSAN HİDROLİK MAKİNA KALIP YEDEK PARÇA SA. Ve TİC. A.Ş.’nin İSG konusunda ne kadar hassas olduğunu gösterir. Çalışmalarımıza gösterdikleri saygı ve hassasiyetten dolayı tüm PRESİMSAN HİDROLİK MAKİNA KALIP YEDEK PARÇA SA. Ve TİC. A.Ş beyaz yaka çalışanlarına teşekkür eder ve Eylül Ayı’nın örnek beyaz yaka personeli seçilen Abdullah BERBERCİ’Yİ tebrik ederim.
Ayrıca yaptığımız çalışmalarda bizlere yardımcı olan ve desteklerini bizden esirgemeyen İK Yöneticisi Şenay AKAR ve İK Sorumlusu Hüseyin ADALI’ya saygılarımı sunarım.

                                                                                                             İSG Uzmanı
                                                                                                            Erhan TURAN

Etiketler : İş Güvenliğinde Örnek Çalışan

uyariUyarı: Sitemizde yer alan yazı, haber, makale, video, yorum ve tüm tıbbi bilgiler sadece genel bilgilendirme amaçlıdır. Bu bilgiler zamanla geçerliliğini kaybedebilir. Sitede yer alan bu bilgiler hiçbir zaman doktor muayenesinin yerini alamaz, doktor muayenesi ve tedavisi yerine kullanılamaz, kişisel teşhis ve tedavi yönteminin seçimi için değerlendirilemez. Sağlığınızla ilgili durumlarda lütfen uzman bir doktora danışınız. Sitemiz, uzman bir doktora danışılmadan yapılan herhangi bir uygulamadan doğabilecek zarardan sorumlu tutulamaz. Sitemizi ziyaret eden, yorum yapan ve doktorlara soru gönderen kişiler, bu uyarıları kabul etmiş sayılacaktır.

hemen-paylas sayfayı-yazdir